Detské ponožky Mikuláš
Kód: 56601 566001 Zvoľte variantSúvisiaci tovar

Veselé ponožky Cherries Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.

Veselé ponožky Káva Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.

Veselé ponožky Husky Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.

Veselé ponožky Wanna Banana Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.

Aká by to bola zima bez snehuliaka? Ten náš na ponožkách sa neroztopí ani v teplom domácom prostredí.

Minimalistické, ale o to výstižnejšie bavlnené ponožky. Tieto ponožky sme pre Vás vytvorili v spolupráci s Kura Harabura. Zloženie: 90% Bavlny, 8% Polyamid, 2% Elastán...

Veselé ponožky Dino Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.
Podrobný popis
Zloženie: 90% bavlna, 5% polyamid, 5% elastan . Ponožky perte maximálne pri teplote 40°C. Neodporúčame sušenie v bubnovej sušičke, chemické čistenie ani použitie bielidla.
Dodatočné parametre
Kategória: | Veselé ponožky |
---|---|
Farba: | Červená |
Materiál: | 90% bavlna, 5% polyamid, 5% elastan |
Pohlavie: | Detské |
Typ: | Protišmykové |
Vzor: | Vianoce |

Červené ponožky už neodmysliteľne patria k Vianociam. Naše sú ešte vylepšené o protišmykovú úpravu, aby sa vám pri domácom leňošení nôžky nešmýkali.

Kto povedal, že vianočné ponožky nemôžu byť aj čierne? Milý vzor soba rozveselia aj čierne vianočné ponožky.

Veselé ponožky Mountains Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.

Veselé ponožky Social Media Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.

Koho by nepotešil roztomilý sob? Milý motív na červených ponožkách sa bude hodiť každému.

Veselé ponožky Dear Deer Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.

Veselé ponožky Wanderlust Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.

Veselé ponožky Trick or Treat Obsah bavlny 80%. Krásne veselé ponožky od firmy Banana Socks. Pri voľbe kuriér GLS a objednávke do 12:00 doručenie do 24 h.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.