Slovenská značka ponožiek HestySocks

Jednofarebné a nudné ponožky sú už dávno „out“. Aj ty si podľahol trendu farebných dizajnových ponožiek?

Slovenská značka HestySocks sa pýši širokým portfóliom dizajnov, z ktorých si skutočne vyberie každý. A nie len tým. Ponožky vyrábajú a navrhujú zásadne na Slovensku, ktorých kúpou môžete, okrem toho, že potešíte seba alebo blízkeho, podporiť aj domácu tvorbu a trh.

Pri výbere ponožiek by ste popri výbere dizajnu mali upriamiť svoju pozornosť aj na kvalitu prevedenia a materiál. Práve kvalita je jedným z hlavných cieľov, ktorý si značka HestySocks sľúbila dodržiavať už od začiatku. Ponožky sú preto vyrábané zásadne z vysokokvalitnej česanej bavlny, ktorá zabezpečí lepšie dýchanie nôh počas celého dňa a pôsobí aj príjemnejšie na nohe. Bavlna tvorí až 90% podielu zloženia, zvyšných 10% tvorí priestor vyhradený pre špeciálne materiály, ktoré zabezpečia, aby ponožky na nohe dobre sedeli a nestrácali svoj tvar. Jedným z takýchto materiálov je špeciálna lycra, vďaka ktorej vzory oplývajú výraznou farebnosťou. Svieže vzory a farebnosť sú základom navrhovania značky HestySocks.

Tento rýdzo slovenský produkt teší deti i dospelých. Stačí nakuknúť do našej širokej ponuky, kde nájdete darček na každú príležitosť. Veď kvalitné bavlnené ponožky sa predsa hodia vždy, no nie?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie